Szamba betonowe Wielichowo

Podłączenie wody oraz ścieków to istotne zadanie czekające na posiadacza własnego domu. Możesz to zrealizować ekspresowo, solidnie i sprawnie, powierzając szambo z wykopem firmowym ekspertom. Zbiorniki na szambo z betonu to współcześnie najdroższe, ale również najrozsądniejsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe robimy z uwzględnieniem najlepszej klasy surowców. Dzięki temu mogą być odporne na działanie wody, a przez to również szczelne. Szambo wytrzymałe na przeciekanie zagwarantuje swobodę korzystania bez strachu o przedostawanie się nieczystości do gruntu, a w konsekwencji – do wód podziemnych. Rozumiemy, jak ważne jest dla inwestora bezpieczeństwo podczas instalowania zbiornika, dlatego oferujemy kompleksowe prace polegające na wykonaniu dołu koparką i umieszczeniu tam zbiornika, a następnie zainstalowanie go. Szambo z montażem to jedna z naszych ofert. Skontaktuj się z reprezentantem naszej firmy, żeby upewnić się, które szambo betonowe będzie najefektywniejsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Wielichowo

Producent szamb betonowych Wielichowo

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo betonowe to najlepsze wyjście na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają drobnoustrojom wsypywanym systematycznie do kanalizacji oczyszczać fragmenty stałe i przefiltrowaną wodę kierować wprost do ziemi. To rozwiązanie pomaga skierować część wody do przyrody. Proponujemy również specjalne szamba jednokomorowe, które potrzebują regularnego wylewania ścieków, zależnie od tego, jakiej kubatury jest pojemnik, i jak prędko wypełnia się szambo. Ceny naszych produktów są bardzo niskie – zaczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od wielkości szamba oraz regionu dostawy. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej klienci kupują uśrednione rozmiary dla wybranej liczby osób w domu. Żeby rzadziej wylewać szambo, warto wybrać szambo dwukomorowe lub duży pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to wyjście oszczędne i ekologiczne. Zbiorniki betonowe wmontowane w ziemię pozwalają gromadzić deszczówkę podczas deszczu i akumulować ją na czas nieurodzaju. Dbając o środowisko najlepiej zbudować zbiornik z betonu, który będzie działał aż setki lat! Umożliwia stały dostęp do wody opadowej i pobieranie jej przy pomocy kurka lub szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to świetny sposób na to, żeby podlewać swoje rośliny darmową wodą albo myć auto. Gwarantujemy najwyższą jakość wyrobów oraz prac, polegając na długoletnim doświadczeniu oraz poznaniu realnych potrzeb naszych nabywców. Zleć nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji bez problemów!