Szamba betonowe Witkowo

Instalacja wody oraz ścieków to najważniejsze wyzwanie oczekujące na posiadacza własnego budynku mieszkalnego. Można to wykonać szybko, porządnie i sprawnie, powierzając szambo z wykopem firmowym ekspertom. Zbiorniki na szambo betonowe to współcześnie najkosztowniejsze, ale też najrozsądniejsze wyjście. Nasze szamba betonowe produkujemy z uwzględnieniem najlepszej jakości surowców. Dzięki temu mogą być wodoodporne, a przez to również szczelne. Szambo wytrzymałe na przeciekanie zapewni wygodę użytkowania bez strachu o wylewanie się ścieków do ziemi, a tym samym – do wód podziemnych. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie bezpieczeństwo w trakcie kopania zbiornika, dlatego zapewniamy kompleksowe usługi bazujące na wykonaniu wykopu koparką i ustawieniu tam zbiornika, a następnie połączenie go. Szambo z montażem to najlepsza z naszych usług. Skontaktuj się z przedstawicielem naszej firmy, aby dowiedzieć się, jakie szambo betonowe będzie najlepsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Witkowo

Producent szamb betonowych Witkowo

Upewnij się, że zbiorniki na szambo betonowe to najkorzystniejsze rozwiązanie na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają drobnoustrojom wsypywanym systematycznie do sedesu filtrować części stałe i przefiltrowaną wodę kierować wprost do ziemi. To wyjście pomaga skierować większość wody do środowiska. Proponujemy również dyskretne szamba jednokomorowe, które potrzebują regularnego wylewania nieczystości, w zależności od tego, jakiej kubatury jest zbiornik, i jak szybko zapełnia się szambo. Ceny naszych produktów są bardzo ciekawe – rozpoczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik zależy od rozmiaru szamba oraz obszaru instalacji. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej klienci wybierają uśrednione pojemności dla wybranej liczby domowników. Żeby jak najrzadziej wylewać szambo, warto kupić szambo dwukomorowe lub duży pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie ekonomiczne oraz dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe wkopane w ziemię pozwalają zbierać deszczówkę podczas ulewy i akumulować ją na czas nieurodzaju. Dbając o środowisko warto zamontować zbiornik z betonu, który będzie służył aż kilkaset lat! Pozwala na ciągły dostęp do deszczówki i czerpanie jej przy pomocy kurka lub węża. Nasze tanie zbiorniki to świetny sposób na to, żeby podlewać własne warzywa bezkosztową wodą lub czyścić auto. Gwarantujemy profesjonalną jakość wyrobów i usług, opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz poznaniu faktycznych potrzeb naszych klientów. Powierz nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji swobodnie!