Szamba betonowe Wolsztyn

Posiadanie domu łączy się z koniecznością podłączenia do kanalizacji, bądź wykonania własnego szamba. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu utrudnia przesiąkanie ścieków do gruntu, a wody do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba systematycznie wypompowywać przez specjalistyczną firmę wywozową. Należy wiedzieć, że wylewanie nieczystości na podwórko jest zagrożone grzywną. Najlepszym rozwiązaniem będzie zamówienie wykopania szamba o prawidłowej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb pełne wsparcie w kwestii dopasowania najlepszego rozwiązania. Trudnimy się także produkcją prefabrykatów, dowiezieniem na miejsce, wykopaniem dołu i montażem. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Wolsztyn

Szambo z koparką Wolsztyn

Rozumiemy, że budowa domu to ogromna presja. Trudno jest spośród mnóstwa nowoczesnych produktów wybrać najlepszy. Kłopotliwe jest również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu własnych środków transportu przywozimy zbiornik na działkę, koparką robimy dół i wbudowujemy tam szambo. Montaż wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz szybko przejść do ich wykonania. Cennik naszych prac rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej inwestorzy wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy wybór w sytuacji 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy kupnie zbiornika należy wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczebność domowników, lecz również ewentualne powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie zbiornika na ścieki zakupić także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod gruntem podczas kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inwestycją. Dół wykona nasza koparka, bez potrzeby niszczenia trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę umożliwią odprowadzanie deszczówki z rynien domu i przechowywanie jej w wodoszczelnym zbiorniku. Podczas suchego lata tę wodę wykorzystuje się do pielęgnowania kwiatów, które potrzebują wówczas wody do wegetacji. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które możesz użyć także do czyszczenia auta czy chodnika. Zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością poradzimy jak kupić właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.