Szamba betonowe Wronki

Wybudowanie domu wiąże się z obowiązkiem podłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykopania własnego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu utrudnia przedostawanie się zawartości do gleby, oraz wody do wnętrza zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy systematycznie opróżniać przez profesjonalną firmę asenizacyjną. Trzeba wiedzieć, że wypompowywanie nieczystości na podwórko jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym rozwiązaniem jest zlecenie wykopania zbiornika o właściwej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne doradztwo w kwestii wyboru najlepszego rozwiązania. Trudnimy się również wyrobem prefabrykatów, dowiezieniem na miejsce, wykopami i instalacją. Znajdziesz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Wronki

Szambo z koparką Wronki

Wiemy, że wybudowanie domu to ogromna sprawa. Trudno jest wśród mnóstwa innowacyjnych produktów wybrać najlepszy. Problematyczna jest również zatrudnienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego oferujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy własnych środków transportu przywozimy zbiornik na działkę, koparką wykonujemy dół i umieszczamy tam szambo. Montaż wymaga do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz prędzej przejść do ich robienia. Cennik naszych prac rozpoczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy wybór w przypadku kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy kupnie szamba należy wziąć pod rozwagę nie tylko teraźniejszą liczbę domowników, ale również ewentualne powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie zbiornika na ścieki zakupić także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod gruntem w trakcie budowy szamba, okaże się tańszą inwestycją. Dół zrobi nasza koparka, bez konieczności niszczenia trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą ekipę umożliwią odprowadzanie deszczówki z rynien budynku i przechowywanie jej w szczelnym zbiorniku. W czasie upalnego lata tę wodę używa się do pielęgnowania roślin, które wymagają wówczas wody do wzrostu. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać także do mycia auta czy chodnika. Zapraszamy do rozmowy – z przyjemnością poradzimy jak kupić właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.