Szamba betonowe Wyrzysk

Przyłączenie wodociągów i kanalizacji to główne wyzwanie oczekujące na posiadacza nowego budynku mieszkalnego. Możesz to zrealizować ekspresowo, porządnie i profesjonalnie, powierzając szambo z wykopem naszym fachowcom. Zbiorniki na szambo z betonu to współcześnie najkosztowniejsze, ale też najtrwalsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe robimy z wykorzystaniem najlepszej jakości surowców. Dzięki temu mogą być wodoodporne, a tym samym również szczelne. Szambo wytrzymałe na uszkodzenia zapewni wygodę użytkowania bez obaw o przedostawanie się ścieków do ziemi, a tym samym – do wód podziemnych. Rozumiemy, jak istotne jest dla inwestora bezpieczeństwo w trakcie instalowania szamba, toteż zapewniamy kompleksowe prace bazujące na zrobieniu wykopu koparką i umieszczeniu tam zbiornika, a następnie zainstalowanie go. Szambo z montażem to jedna z naszych usług. Skonsultuj się z reprezentantem naszej marki, aby przekonać się, które szambo betonowe byłoby najefektywniejsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Wyrzysk

Producent szamb betonowych Wyrzysk

Upewnij się, że zbiorniki na szambo betonowe to najlepsze rozwiązanie na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają drobnoustrojom wsypywanym systematycznie do rur oczyszczać części stałe i oczyszczoną wodę przesączać bezpośrednio do ziemi. To wyjście pomaga przywrócić część wody do przyrody. Proponujemy również dyskretne szamba jednokomorowe, które wymagają systematycznego wylewania ścieków, w zależności od tego, jakiej wielkości jest zbiornik, i jak szybko zapełnia się szambo. Ceny naszych produktów są niezwykle ciekawe – zaczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik zależy od wielkości zbiornika oraz regionu dostawy. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj klienci kupują optymalne rozmiary dla wybranej liczby domowników. Żeby rzadziej opróżniać szambo, warto kupić szambo dwukomorowe lub duży zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie oszczędne oraz dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe wmontowane w grunt pozwalają zbierać deszczówkę w trakcie deszczu i trzymać ją na okres nieurodzaju. Dbając o przyrodę warto zamontować zbiornik betonowy, który będzie służył nawet setki lat! Umożliwia ciągły dostęp do deszczówki i pobieranie jej przy pomocy kranu lub węża. Nasze tanie zbiorniki to skuteczny patent na to, żeby podlewać swoje kwiaty darmową deszczówką lub myć samochód. Zapewniamy najwyższą jakość wyrobów i prac, opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz znajomości realnych potrzeb naszych nabywców. Powierz nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji bez problemów!