Szamba betonowe Żerków

Wybudowanie domu wiąże się z koniecznością podłączenia do kanalizacji, lub wykonania swojego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu utrudnia przesiąkanie ścieków do gleby, a wody do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie wypompowywać przez profesjonalną firmę wywozową. Trzeba wiedzieć, że wypompowywanie nieczystości na podwórko jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem jest zamówienie wykopania szamba o prawidłowej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb pełne doradztwo w zakresie wyboru najlepszego zbiornika. Zajmujemy się także wyrobem komór, dowiezieniem na działkę, wykopami i instalacją. Znajdziesz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Żerków

Szambo z koparką Żerków

Wiemy, że wybudowanie domu to ogromna presja. Trudno jest wśród wielu innowacyjnych produktów wybrać najbardziej odpowiedni. Problematyczna jest również zatrudnienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu własnych maszyn dostarczamy szambo na działkę, koparką robimy dół i umieszczamy tam szambo. Montaż trwa do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz prędzej przejść do ich robienia. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy wybór w przypadku 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu szamba warto wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczebność domowników, ale także ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy budowie szamba zakupić również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod gruntem w trakcie budowy szamba, okaże się oszczędniejszą inwestycją. Dół zrobi nasza koparka, bez potrzeby niszczenia podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą ekipę pozwolą na zbieranie wód opadowych z orynnowania domu i przechowywanie jej w szczelnym pojemniku. Podczas suchego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do podlewania kwiatów, które wymagają wtedy wody do wegetacji. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które możesz użyć również do mycia samochodu czy chodnika. Zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością poradzimy jak kupić właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.