Szamba betonowe Złotów

Postawienie domu łączy się z koniecznością podłączenia do kanalizacji, lub wykonania własnego szamba. Współcześnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu uniemożliwia przedostawanie się ścieków do gruntu, a wód gruntowych do wnętrza komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie wypompowywać przez specjalistyczną firmę wywozową. Trzeba pamiętać, że wypompowywanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie wykopania szamba o właściwej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne doradztwo w zakresie wyboru najkorzystniejszego zbiornika. Trudnimy się również wyrobem prefabrykatów, transportem na miejsce, wykopaniem dołu i instalacją. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Złotów

Szambo z koparką Złotów

Rozumiemy, że budowa domu to ogromna presja. Ciężko jest wśród mnóstwa nowoczesnych technologii zakupić najbardziej odpowiedni. Problematyczna jest również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego oferujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu własnych maszyn dostarczamy szambo na działkę, koparką robimy wykop i wbudowujemy tam komorę. Montaż trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych prac i możesz szybko przystąpić do ich robienia. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej inwestorzy wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To najlepszy produkt w przypadku kilkuosobowego domu. Przy kupnie zbiornika warto wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczebność mieszkańców, ale również ewentualne powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie szamba zakupić także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod ziemią podczas budowy szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Dół wykona nasza koparka, bez konieczności rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę umożliwią odprowadzanie deszczówki z orynnowania domu i przechowywanie jej w wodoszczelnym zbiorniku. Podczas suchego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do podlewania roślin, które potrzebują wówczas wody do wzrostu. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które można użyć również do mycia auta czy chodnika. Zachęcamy do kontaktu – chętnie poradzimy jak kupić właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i wodę.