Szamba betonowe Biały Bór

Posiadanie domu łączy się z koniecznością podłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykopania swojego szamba. Współcześnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu utrudnia przedostawanie się zawartości do gruntu, oraz wody do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie wypompowywać przez profesjonalną firmę asenizacyjną. Trzeba wiedzieć, że wylewanie ścieków na posesję jest karalne grzywną. Najlepszym wyjściem będzie zamówienie wykopania zbiornika o właściwej wielkości, które nie wymaga zbyt częstego wywożenia, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb maksymalne doradztwo w kwestii wyboru najlepszego zbiornika. Zajmujemy się również wyrobem prefabrykatów, dowiezieniem na miejsce, wykopaniem dołu i montażem. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Biały Bór

Szambo z koparką Biały Bór

Rozumiemy, że wybudowanie domu to ogromna sprawa. Ciężko jest wśród mnóstwa innowacyjnych technologii zakupić najbardziej odpowiedni. Problematyczna bywa również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do różnych czynności. Dlatego proponujemy naszym klientom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu naszych środków transportu przywozimy zbiornik na posesję, koparką robimy wykop i umieszczamy tam komorę. Montaż trwa do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych prac i możesz prędzej przystąpić do ich robienia. Cennik naszych prac rozpoczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy wybór w sytuacji kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu zbiornika warto wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczbę domowników, lecz również planowane powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie szamba zakupić również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod ziemią podczas budowy szamba, okaże się tańszą inwestycją. Dół wykona nasza koparka, bez potrzeby rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą ekipę pozwolą na odprowadzanie wód opadowych z orynnowania domu i przechowywanie jej w szczelnym zbiorniku. W czasie upalnego lata tę wodę używa się do pielęgnowania warzyw, które potrzebują wówczas wody do wzrostu. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać także do mycia auta czy kostki. Zachęcamy do kontaktu – chętnie poradzimy jak kupić odpowiednie zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.