Szamba betonowe Bobolice

Przyłączenie wody oraz ścieków to główne zadanie oczekujące na właściciela własnego budynku mieszkalnego. Możesz to zrealizować ekspresowo, porządnie i sprawnie, zlecając szambo z wykopem firmowym specjalistom. Zbiorniki na szambo z betonu to obecnie najdroższe, lecz również najtrwalsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe robimy z uwzględnieniem najlepszej jakości produktów. Dzięki temu mogą być odporne na działanie wody, a tym samym również szczelne. Szambo wytrzymałe na pękanie zapewni komfort użytkowania bez strachu o przedostawanie się nieczystości do ziemi, a w konsekwencji – do wód gruntowych. Wiemy, jak ważne jest dla inwestora bezpieczeństwo podczas kopania zbiornika, dlatego oferujemy pełne usługi bazujące na wykonaniu wykopu koparką i ustawieniu tam szamba, a następnie zainstalowanie go. Szambo z montażem to jedna z naszych usług. Skontaktuj się z przedstawicielem naszej marki, żeby dowiedzieć się, jakie szambo betonowe będzie najefektywniejsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Bobolice

Producent szamb betonowych Bobolice

Upewnij się, że zbiorniki na szambo z betonu to najkorzystniejsze wyjście na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają drobnoustrojom wsypywanym regularnie do rur oczyszczać elementy stałe i przefiltrowaną wodę przesączać bezpośrednio do ziemi. To wyjście pomaga przywrócić część wody do obiegu. Proponujemy również dyskretne szamba jednokomorowe, które potrzebują systematycznego opróżniania ścieków, zależnie od tego, jakiej wielkości jest zbiornik, oraz jak szybko zapełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są niezwykle atrakcyjne – zaczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik zależy od pojemności szamba oraz obszaru instalacji. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej inwestorzy kupują optymalne rozmiary dla wybranej liczby osób w domu. Żeby jak najrzadziej opróżniać szambo, warto zainstalować szambo dwukomorowe lub większy pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to wyjście oszczędne oraz dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe wkopane w grunt pozwalają zbierać wodę opadową w trakcie ulewy i trzymać ją na okres nieurodzaju. Troszcząc się o przyrodę najlepiej zbudować pojemnik z betonu, który będzie funkcjonował nawet setki lat! Umożliwia stały dostęp do wody opadowej i pobieranie jej przy użyciu kurka lub szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to prosty patent na to, aby podlewać własne kwiaty bezkosztową deszczówką albo czyścić auto. Zapewniamy profesjonalną jakość produktów oraz usług, opierając się na długoletnim doświadczeniu oraz znajomości faktycznych potrzeb naszych klientów. Powierz nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji swobodnie!