Szamba betonowe Chociwel

Przyłączenie wodociągów oraz ścieków to najważniejsze zadanie oczekujące na posiadacza nowego budynku mieszkalnego. Możesz to wykonać szybko, solidnie i sprawnie, zlecając szambo z wykopem naszym specjalistom. Zbiorniki na szambo z betonu to współcześnie najkosztowniejsze, lecz też najtrwalsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe wytwarzamy z użyciem najlepszej jakości materiałów. Dzięki temu są odporne na działanie wody, a tym samym również szczelne. Szambo odporne na przeciekanie zagwarantuje wygodę korzystania bez obaw o wylewanie się nieczystości do ziemi, a tym samym – do wód podziemnych. Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie bezpieczeństwo podczas instalowania zbiornika, dlatego zapewniamy kompleksowe prace polegające na zrobieniu wykopu koparką i umieszczeniu tam zbiornika, a później zainstalowanie go. Szambo z montażem to najlepsza z naszych ofert. Skontaktuj się z pracownikiem naszej firmy, aby przekonać się, jakie szambo betonowe będzie najlepsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Chociwel

Producent szamb betonowych Chociwel

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo betonowe to najkorzystniejsze rozwiązanie na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają drobnoustrojom dodawanym regularnie do rur filtrować elementy stałe i oczyszczoną wodę kierować bezpośrednio do gruntu. To rozwiązanie pozwala skierować część wody do obiegu. Polecamy również wygodne szamba jednokomorowe, które potrzebują systematycznego opróżniania ścieków, w zależności od tego, jakiej kubatury jest pojemnik, oraz jak prędko zapełnia się szambo. Ceny naszych produktów są niezwykle atrakcyjne – zaczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od pojemności zbiornika i regionu dostawy. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej klienci kupują optymalne pojemności dla konkretnej liczby osób w domu. Żeby rzadziej wylewać szambo, warto zainstalować szambo dwukomorowe lub duży zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie ekonomiczne i dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe zainstalowane w grunt pozwalają zbierać deszczówkę w trakcie deszczu i trzymać ją na czas upałów. Dbając o przyrodę warto zamontować zbiornik betonowy, który będzie służył aż setki lat! Pozwala na stały dostęp do deszczówki i czerpanie jej przy użyciu kurka albo szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to świetny sposób na to, żeby podlewać własne warzywa darmową deszczówką lub czyścić auto. Zapewniamy wysoką jakość produktów i usług, polegając na wieloletnim doświadczeniu oraz znajomości realnych potrzeb naszych klientów. Zleć nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji bez problemów!