Szamba betonowe Chojna

Postawienie domu łączy się z obowiązkiem podłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykopania swojego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci kupują je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu utrudnia przesiąkanie zawartości do gruntu, a wody do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba systematycznie opróżniać przez specjalistyczną firmę wywozową. Należy pamiętać, że wylewanie nieczystości na posesję jest zagrożone grzywną. Najlepszym wyjściem jest zamówienie wykopania zbiornika o właściwej wielkości, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne doradztwo w kwestii dopasowania najlepszego rozwiązania. Trudnimy się także wyrobem prefabrykatów, transportem na miejsce, wykopaniem dołu i montażem. Znajdziesz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Chojna

Szambo z koparką Chojna

Rozumiemy, że wybudowanie domu to ogromna sprawa. Ciężko jest wśród mnóstwa nowoczesnych produktów wybrać najbardziej odpowiedni. Problematyczna bywa również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego proponujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy wsparciu własnych maszyn dostarczamy zbiornik na miejsce, koparką robimy dół i umieszczamy tam szambo. Montaż trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz prędzej przystąpić do ich robienia. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej klienci kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To najlepszy produkt w sytuacji 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu szamba warto wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczebność domowników, lecz także planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie szamba zbudować także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i zainstalowany pod ziemią podczas kopania szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Dół wykona nasza koparka, bez konieczności niszczenia podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą ekipę umożliwią odprowadzanie wód opadowych z rynien domu i gromadzenie jej w szczelnym pojemniku. Podczas upalnego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do podlewania warzyw, które wymagają wtedy wody do wzrostu. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które możesz użyć również do czyszczenia auta czy chodnika. Zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością podpowiemy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i wodę.