Szamba betonowe Choszczno

Przyłączenie wody i ścieków to główne wyzwanie czekające na posiadacza własnego domu. Można to wykonać ekspresowo, porządnie i profesjonalnie, zlecając szambo z wykopem naszym fachowcom. Zbiorniki na szambo z betonu to obecnie najkosztowniejsze, lecz również najrozsądniejsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe produkujemy z użyciem najlepszej jakości produktów. Dzięki temu mogą być wodoodporne, a tym samym także szczelne. Szambo odporne na przeciekanie zapewni wygodę użytkowania bez obaw o przedostawanie się nieczystości do gruntu, a tym samym – do wód podziemnych. Wiemy, jak ważne jest dla inwestora bezpieczeństwo w trakcie kopania szamba, toteż zapewniamy pełne usługi polegające na wykonaniu dołu koparką i ustawieniu tam zbiornika, a później połączenie go. Szambo z montażem to najlepsza z naszych ofert. Skonsultuj się z pracownikiem naszej firmy, aby dowiedzieć się, jakie szambo betonowe będzie najlepsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Choszczno

Producent szamb betonowych Choszczno

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo z betonu to najlepsze rozwiązanie na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają drobnoustrojom dodawanym systematycznie do kanalizacji oczyszczać elementy stałe i przefiltrowaną wodę przesączać bezpośrednio do gruntu. To rozwiązanie pomaga przywrócić większość wody do środowiska. Proponujemy także wygodne szamba jednokomorowe, które wymagają systematycznego wylewania ścieków, zależnie od tego, jakiej kubatury jest pojemnik, oraz jak szybko wypełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są bardzo niskie – rozpoczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od pojemności zbiornika oraz obszaru dostawy. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj klienci wybierają uśrednione rozmiary dla wybranej liczby domowników. Aby jak najrzadziej opróżniać szambo, warto wybrać szambo dwukomorowe lub większy zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie oszczędne i ekologiczne. Zbiorniki betonowe wmontowane w ziemię pozwalają zbierać wodę opadową podczas ulewy i trzymać ją na czas nieurodzaju. Dbając o przyrodę najlepiej zbudować pojemnik betonowy, który będzie służył aż kilkaset lat! Umożliwia stały dostęp do deszczówki i pobieranie jej przy pomocy kurka lub szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to świetny patent na to, aby nawadniać swoje kwiaty bezkosztową wodą albo czyścić auto. Gwarantujemy profesjonalną jakość wyrobów oraz usług, opierając się na długoletnim doświadczeniu oraz znajomości prawdziwych potrzeb naszych nabywców. Powierz nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji swobodnie!