Szamba betonowe Drawno

Posiadanie domu wiąże się z koniecznością przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykopania własnego szamba. Obecnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu utrudnia przedostawanie się zawartości do gruntu, oraz wody do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba systematycznie opróżniać przez specjalistyczną firmę wywozową. Trzeba pamiętać, że wypompowywanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Najlepszym rozwiązaniem będzie zamówienie wykopania szamba o prawidłowej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne doradztwo w kwestii dopasowania najlepszego zbiornika. Zajmujemy się także produkcją komór, dowiezieniem na miejsce, wykopami i montażem. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Drawno

Szambo z koparką Drawno

Wiemy, że budowa domu to ogromna presja. Ciężko jest wśród wielu innowacyjnych technologii wybrać najlepszy. Kłopotliwe bywa również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy własnych środków transportu przywozimy szambo na miejsce, koparką robimy wykop i wbudowujemy tam komorę. Montaż wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz prędzej przystąpić do ich wykonania. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej klienci kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy wybór w przypadku kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu szamba należy wziąć pod rozwagę nie tylko teraźniejszą liczebność mieszkańców, lecz również planowane powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie szamba zbudować także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod ziemią w trakcie kopania szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Wykop zrobi nasza koparka, bez potrzeby rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę pozwolą na odprowadzanie deszczówki z rynien budynku i gromadzenie jej w wodoszczelnym zbiorniku. W czasie upalnego lata tę wodę wykorzystuje się do podlewania warzyw, które potrzebują wówczas wody do wzrostu. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które można użyć również do mycia samochodu czy kostki. Zapraszamy do rozmowy – chętnie poradzimy jak kupić właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i wodę.