Szamba betonowe Drawsko Pomorskie

Wybudowanie domu wiąże się z obowiązkiem podłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykonania własnego szamba. Współcześnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci kupują je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu utrudnia przesiąkanie ścieków do gleby, a wód gruntowych do wnętrza komory. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie opróżniać przez profesjonalną firmę wywozową. Należy pamiętać, że wylewanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Najlepszym wyjściem będzie zlecenie budowy szamba o właściwej wielkości, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne doradztwo w zakresie dopasowania najlepszego rozwiązania. Zajmujemy się również wyrobem komór, dowiezieniem na działkę, wykopami i instalacją. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Drawsko Pomorskie

Szambo z koparką Drawsko Pomorskie

Wiemy, że wybudowanie domu to spora presja. Ciężko jest spośród wielu innowacyjnych produktów zakupić najlepszy. Kłopotliwe jest również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego proponujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy własnych środków transportu przywozimy zbiornik na działkę, koparką wykonujemy dół i umieszczamy tam komorę. Montaż wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz prędzej przystąpić do ich wykonania. Cennik naszych prac rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To najlepszy wybór w przypadku kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy kupnie szamba należy wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczebność mieszkańców, ale także ewentualne powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie szamba zbudować także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i zainstalowany pod gruntem podczas kopania szamba, okaże się tańszą inwestycją. Wykop zrobi nasza koparka, bez potrzeby niszczenia trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę pozwolą na zbieranie wód opadowych z orynnowania budynku i przechowywanie jej w wodoszczelnym pojemniku. Podczas upalnego lata tę deszczówkę używa się do podlewania warzyw, które wymagają wtedy wody do wzrostu. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać także do mycia auta czy kostki. Zachęcamy do rozmowy – z przyjemnością podpowiemy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.