Szamba betonowe Golczewo

Wybudowanie domu łączy się z obowiązkiem podłączenia do kanalizacji, bądź wykopania swojego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu utrudnia przesiąkanie zawartości do gruntu, a wody do wnętrza komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie opróżniać przez profesjonalną firmę asenizacyjną. Trzeba pamiętać, że wylewanie nieczystości na posesję jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem będzie zamówienie wykopania szamba o prawidłowej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb pełne wsparcie w kwestii dopasowania najkorzystniejszego zbiornika. Trudnimy się również produkcją komór, dowiezieniem na miejsce, wykopami i montażem. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Golczewo

Szambo z koparką Golczewo

Wiemy, że wybudowanie domu to ogromna sprawa. Ciężko jest spośród wielu innowacyjnych technologii zakupić najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe jest również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy wsparciu własnych środków transportu dostarczamy szambo na posesję, koparką robimy wykop i umieszczamy tam szambo. Montaż trwa do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz prędzej przejść do ich wykonania. Cennik naszych prac rozpoczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej inwestorzy wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy wybór w przypadku 4-5-osobowego domu. Przy kupnie szamba należy wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczebność domowników, lecz również planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie szamba zakupić również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod gruntem w trakcie kopania szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Dół wykona nasza koparka, bez konieczności niszczenia podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę umożliwią odprowadzanie wód opadowych z orynnowania domu i przechowywanie jej w wodoszczelnym zbiorniku. W czasie upalnego lata tę wodę używa się do podlewania roślin, które wymagają wtedy wody do wzrostu. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które można użyć także do czyszczenia auta czy kostki. Zapraszamy do rozmowy – chętnie poradzimy jak kupić właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.