Szamba betonowe Goleniów

Wybudowanie domu wiąże się z koniecznością podłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykonania swojego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu uniemożliwia przesiąkanie zawartości do gruntu, a wody do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba systematycznie opróżniać przez profesjonalną firmę wywozową. Należy wiedzieć, że wypompowywanie ścieków na posesję jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem będzie zamówienie wykopania zbiornika o właściwej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wywożenia, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb pełne doradztwo w zakresie dopasowania najkorzystniejszego rozwiązania. Trudnimy się także wyrobem komór, transportem na miejsce, wykopaniem dołu i instalacją. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Goleniów

Szambo z koparką Goleniów

Rozumiemy, że budowa domu to ogromna presja. Trudno jest wśród wielu nowoczesnych produktów wybrać najbardziej odpowiedni. Problematyczna jest również zatrudnienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu naszych maszyn dostarczamy szambo na działkę, koparką wykonujemy dół i umieszczamy tam szambo. Instalacja trwa do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz szybko przejść do ich wykonania. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy produkt w przypadku kilkuosobowego domu. Przy kupnie szamba warto wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczebność domowników, ale również planowane powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie szamba zbudować również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod gruntem podczas budowy szamba, okaże się tańszą inwestycją. Dół zrobi nasza koparka, bez konieczności rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą ekipę umożliwią odprowadzanie wód opadowych z orynnowania domu i przechowywanie jej w wodoszczelnym zbiorniku. W czasie upalnego lata tę wodę używa się do pielęgnowania roślin, które wymagają wtedy wody do wegetacji. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które możesz użyć także do czyszczenia auta czy kostki. Zapraszamy do kontaktu – chętnie podpowiemy jak kupić właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.