Szamba betonowe Gryfice

Posiadanie domu łączy się z koniecznością podłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykopania własnego szamba. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu utrudnia przedostawanie się ścieków do gleby, a wód gruntowych do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba systematycznie wypompowywać przez specjalistyczną firmę wywozową. Trzeba wiedzieć, że wylewanie ścieków na posesję jest zagrożone grzywną. Najlepszym wyjściem jest zlecenie wykopania zbiornika o właściwej wielkości, które nie wymaga zbyt częstego wywożenia, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb maksymalne doradztwo w zakresie wyboru najkorzystniejszego zbiornika. Zajmujemy się również wyrobem komór, transportem na miejsce, wykopaniem dołu i montażem. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Gryfice

Szambo z koparką Gryfice

Wiemy, że budowa domu to spora presja. Trudno jest wśród wielu nowoczesnych technologii wybrać najlepszy. Kłopotliwe bywa również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu naszych maszyn dostarczamy zbiornik na miejsce, koparką robimy wykop i umieszczamy tam szambo. Instalacja trwa do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz prędzej przejść do ich wykonania. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej inwestorzy wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy produkt w sytuacji 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy kupnie szamba należy wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczbę domowników, lecz także ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy budowie szamba zbudować również zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod gruntem w trakcie budowy szamba, okaże się oszczędniejszą inwestycją. Dół wykona nasza koparka, bez potrzeby niszczenia trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę pozwolą na zbieranie wód opadowych z orynnowania budynku i gromadzenie jej w szczelnym zbiorniku. Podczas upalnego lata tę deszczówkę używa się do podlewania warzyw, które wymagają wówczas wody do wzrostu. Deszczówka to zupełnie darmowe zasoby, które można użyć także do mycia auta czy kostki. Zachęcamy do kontaktu – chętnie podpowiemy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i wodę.