Szamba betonowe Gryfino

Posiadanie domu wiąże się z obowiązkiem przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykopania swojego szamba. Współcześnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu utrudnia przedostawanie się zawartości do gruntu, oraz wód gruntowych do wnętrza zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie opróżniać przez profesjonalną firmę asenizacyjną. Trzeba wiedzieć, że wylewanie ścieków na posesję jest zagrożone grzywną. Najlepszym wyjściem będzie zlecenie budowy szamba o prawidłowej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb maksymalne wsparcie w zakresie wyboru najkorzystniejszego rozwiązania. Trudnimy się także produkcją prefabrykatów, dowiezieniem na miejsce, wykopaniem dołu i instalacją. Znajdziesz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Gryfino

Szambo z koparką Gryfino

Wiemy, że budowa domu to ogromna sprawa. Trudno jest wśród mnóstwa innowacyjnych technologii wybrać najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe bywa również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu naszych środków transportu dostarczamy szambo na miejsce, koparką robimy dół i wbudowujemy tam szambo. Instalacja trwa do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych prac i możesz prędzej przejść do ich wykonania. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej inwestorzy wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy produkt w sytuacji kilkuosobowego domu. Przy kupnie zbiornika należy wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczebność mieszkańców, ale także ewentualne powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy budowie szamba zbudować również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod gruntem w trakcie kopania szamba, okaże się tańszą inwestycją. Dół zrobi nasza koparka, bez konieczności rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą ekipę umożliwią odprowadzanie wód opadowych z rynien budynku i przechowywanie jej w wodoszczelnym pojemniku. W czasie suchego lata tę wodę wykorzystuje się do podlewania warzyw, które potrzebują wówczas wody do wegetacji. Deszczówka to zupełnie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać także do mycia samochodu czy kostki. Zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością poradzimy jak kupić odpowiednie zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.