Szamba betonowe Ińsko

Posiadanie domu wiąże się z obowiązkiem podłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykonania własnego zbiornika bezodpływowego. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci kupują je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu uniemożliwia przesiąkanie ścieków do gruntu, oraz wody do wnętrza zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy systematycznie wypompowywać przez profesjonalną firmę wywozową. Trzeba wiedzieć, że wypompowywanie ścieków na posesję jest karalne grzywną. Najlepszym wyjściem jest zamówienie budowy szamba o właściwej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne wsparcie w zakresie dopasowania najlepszego zbiornika. Zajmujemy się także produkcją komór, transportem na miejsce, wykopami i montażem. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Ińsko

Szambo z koparką Ińsko

Wiemy, że wybudowanie domu to ogromna sprawa. Ciężko jest spośród wielu innowacyjnych technologii wybrać najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe jest również zatrudnienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy własnych środków transportu dostarczamy zbiornik na działkę, koparką wykonujemy wykop i umieszczamy tam szambo. Instalacja trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz prędzej przejść do ich wykonania. Cennik naszych prac rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej inwestorzy wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy wybór w przypadku kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy kupnie zbiornika należy wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczbę mieszkańców, lecz także planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie zbiornika na ścieki zbudować także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i zainstalowany pod gruntem podczas kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Wykop wykona nasza koparka, bez konieczności rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą ekipę umożliwią zbieranie wód opadowych z rynien domu i przechowywanie jej w szczelnym zbiorniku. W czasie upalnego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do podlewania warzyw, które potrzebują wówczas wody do wegetacji. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać również do mycia auta czy chodnika. Zapraszamy do kontaktu – chętnie poradzimy jak kupić odpowiednie zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę.