Szamba betonowe Karlino

Instalacja wodociągów oraz ścieków to istotne zadanie oczekujące na właściciela nowego budynku mieszkalnego. Można to zrealizować ekspresowo, porządnie i sprawnie, zlecając szambo z wykopem naszym specjalistom. Zbiorniki na szambo z betonu to współcześnie najkosztowniejsze, ale też najtrwalsze wyjście. Nasze szamba betonowe robimy z uwzględnieniem światowej klasy produktów. Dzięki temu są wodoodporne, a przez to również szczelne. Szambo wytrzymałe na pękanie zagwarantuje komfort użytkowania bez strachu o wylewanie się nieczystości do gruntu, a tym samym – do wód podziemnych. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo podczas kopania zbiornika, toteż oferujemy kompleksowe usługi polegające na wykonaniu dołu koparką i ustawieniu tam zbiornika, a później zainstalowanie go. Szambo z montażem to jedna z naszych ofert. Skonsultuj się z przedstawicielem naszej marki, żeby dowiedzieć się, jakie szambo betonowe będzie najefektywniejsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Karlino

Producent szamb betonowych Karlino

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo betonowe to najlepsze rozwiązanie na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają drobnoustrojom wsypywanym regularnie do rur oczyszczać części stałe i oczyszczoną wodę kierować wprost do gruntu. To wyjście pozwala skierować część wody do przyrody. Polecamy także specjalne szamba jednokomorowe, które wymagają systematycznego opróżniania ścieków, zależnie od tego, jakiej pojemności jest pojemnik, i jak szybko wypełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są bardzo atrakcyjne – zaczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik zależy od wielkości zbiornika i regionu dostawy. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj inwestorzy wybierają uśrednione rozmiary dla wybranej liczby osób w domu. Aby jak najrzadziej wylewać zbiornik, warto zainstalować szambo dwukomorowe lub duży pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to wyjście oszczędne i ekologiczne. Zbiorniki betonowe wmontowane w grunt pomagają zbierać wodę opadową w trakcie deszczu i trzymać ją na okres upałów. Dbając o przyrodę warto zamontować zbiornik betonowy, który będzie funkcjonował aż setki lat! Pozwala na ciągły dostęp do wody opadowej i pobieranie jej przy użyciu kurka albo węża. Nasze tanie zbiorniki to prosty patent na to, żeby podlewać własne warzywa bezkosztową wodą lub myć auto. Zapewniamy wysoką jakość wyrobów i prac, opierając się na długoletnim doświadczeniu oraz poznaniu prawdziwych potrzeb naszych nabywców. Powierz nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji bez problemów!