Szamba betonowe Maszewo

Posiadanie domu wiąże się z obowiązkiem przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykonania własnego szamba. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu utrudnia przedostawanie się ścieków do gleby, a wody do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie opróżniać przez profesjonalną firmę asenizacyjną. Należy pamiętać, że wypompowywanie nieczystości na podwórko jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie zamówienie wykopania szamba o właściwej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb maksymalne wsparcie w kwestii wyboru najlepszego rozwiązania. Trudnimy się również wyrobem komór, transportem na miejsce, wykopaniem dołu i instalacją. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Maszewo

Szambo z koparką Maszewo

Wiemy, że budowa domu to ogromna sprawa. Ciężko jest wśród wielu innowacyjnych produktów wybrać najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe bywa również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu naszych maszyn dostarczamy szambo na posesję, koparką wykonujemy wykop i wbudowujemy tam komorę. Instalacja trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz szybko przejść do ich wykonania. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej klienci kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To najlepszy wybór w przypadku 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu szamba należy wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczbę domowników, ale również ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy budowie zbiornika na ścieki zbudować także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod ziemią w trakcie kopania szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Dół zrobi nasza koparka, bez potrzeby niszczenia trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę pozwolą na zbieranie wód opadowych z orynnowania domu i przechowywanie jej w szczelnym pojemniku. W czasie upalnego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do pielęgnowania roślin, które wymagają wtedy wody do wegetacji. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które można wykorzystać również do czyszczenia samochodu czy kostki. Zapraszamy do rozmowy – chętnie podpowiemy jak kupić właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę.