Szamba betonowe Międzyzdroje

Posiadanie domu łączy się z koniecznością podłączenia do kanalizacji, lub wykonania swojego szamba. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu uniemożliwia przesiąkanie ścieków do gruntu, a wody do wnętrza komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie wypompowywać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Trzeba pamiętać, że wypompowywanie ścieków na posesję jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie zamówienie budowy szamba o prawidłowej wielkości, które nie wymaga zbyt częstego wywożenia, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb pełne wsparcie w zakresie dopasowania najkorzystniejszego zbiornika. Zajmujemy się również produkcją prefabrykatów, dowiezieniem na miejsce, wykopaniem dołu i montażem. Znajdziesz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Międzyzdroje

Szambo z koparką Międzyzdroje

Wiemy, że wybudowanie domu to spora presja. Trudno jest spośród mnóstwa innowacyjnych produktów zakupić najbardziej odpowiedni. Problematyczna jest również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do różnych czynności. Dlatego oferujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy naszych środków transportu przywozimy zbiornik na działkę, koparką wykonujemy wykop i wbudowujemy tam szambo. Instalacja wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz szybko przejść do ich wykonania. Cennik naszych prac rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy wybór w sytuacji 4-5-osobowego domu. Przy kupnie zbiornika należy wziąć pod rozwagę nie tylko teraźniejszą liczebność domowników, ale także planowane powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy budowie zbiornika na ścieki zakupić także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod gruntem podczas budowy szamba, okaże się tańszą inwestycją. Dół wykona nasza koparka, bez konieczności rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę umożliwią zbieranie deszczówki z orynnowania budynku i gromadzenie jej w wodoszczelnym zbiorniku. W czasie upalnego lata tę wodę używa się do pielęgnowania warzyw, które wymagają wtedy wody do wegetacji. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które możesz użyć również do mycia auta czy kostki. Zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością podpowiemy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę.