Szamba betonowe Mieszkowice

Podłączenie wodociągów i kanalizacji to główne wyzwanie oczekujące na posiadacza własnego domu. Możesz to zrealizować szybko, solidnie i profesjonalnie, zlecając szambo z wykopem naszym ekspertom. Zbiorniki na szambo z betonu to współcześnie najkosztowniejsze, ale również najrozsądniejsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe robimy z wykorzystaniem światowej klasy materiałów. Dzięki temu mogą być wodoodporne, a tym samym także szczelne. Szambo wytrzymałe na przeciekanie zapewni komfort użytkowania bez strachu o wylewanie się ścieków do gruntu, a tym samym – do wód podziemnych. Wiemy, jak ważne jest dla inwestora bezpieczeństwo podczas instalowania szamba, toteż oferujemy pełne prace polegające na zrobieniu wykopu koparką i umieszczeniu tam zbiornika, a następnie połączenie go. Szambo z montażem to najlepsza z naszych ofert. Skonsultuj się z przedstawicielem naszej marki, aby przekonać się, jakie szambo betonowe będzie najefektywniejsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Mieszkowice

Producent szamb betonowych Mieszkowice

Upewnij się, że zbiorniki na szambo z betonu to najlepsze rozwiązanie na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają drobnoustrojom wsypywanym regularnie do kanalizacji oczyszczać fragmenty stałe i oczyszczoną wodę przesączać wprost do gruntu. To rozwiązanie pomaga skierować większość wody do obiegu. Polecamy także wygodne szamba jednokomorowe, które potrzebują regularnego opróżniania ścieków, w zależności od tego, jakiej pojemności jest pojemnik, i jak prędko zapełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są bardzo niskie – rozpoczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od pojemności szamba i obszaru montażu. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj klienci wybierają optymalne rozmiary dla konkretnej liczby domowników. Żeby jak najrzadziej opróżniać zbiornik, warto kupić szambo dwukomorowe lub większy pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie oszczędne i ekologiczne. Zbiorniki betonowe zainstalowane w grunt pozwalają zbierać deszczówkę podczas ulewy i trzymać ją na okres suszy. Troszcząc się o środowisko najlepiej zbudować pojemnik z betonu, który będzie służył aż kilkaset lat! Pozwala na ciągły dostęp do deszczówki i czerpanie jej przy użyciu kurka lub szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to prosty patent na to, aby nawadniać własne rośliny darmową deszczówką lub czyścić samochód. Zapewniamy najwyższą jakość wyrobów oraz usług, polegając na długoletnim doświadczeniu oraz znajomości realnych potrzeb naszych nabywców. Zleć nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji swobodnie!