Szamba betonowe Mirosławiec

Posiadanie domu wiąże się z koniecznością podłączenia do kanalizacji, bądź wykonania własnego zbiornika bezodpływowego. Obecnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu uniemożliwia przesiąkanie ścieków do gruntu, a wody do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba systematycznie opróżniać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Należy pamiętać, że wypompowywanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym rozwiązaniem jest zamówienie wykopania zbiornika o właściwej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wywożenia, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne wsparcie w zakresie dopasowania najlepszego rozwiązania. Zajmujemy się również produkcją prefabrykatów, dowiezieniem na miejsce, wykopaniem dołu i instalacją. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Mirosławiec

Szambo z koparką Mirosławiec

Wiemy, że wybudowanie domu to spora presja. Ciężko jest wśród wielu innowacyjnych produktów wybrać najbardziej odpowiedni. Problematyczna bywa również zatrudnienie profesjonalnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego proponujemy naszym klientom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy własnych maszyn przywozimy szambo na miejsce, koparką wykonujemy dół i umieszczamy tam szambo. Instalacja trwa do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz szybko przystąpić do ich robienia. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej klienci kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy produkt w przypadku kilkuosobowego domu. Przy zamawianiu szamba należy wziąć pod rozwagę nie tylko teraźniejszą liczebność mieszkańców, ale również planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy budowie zbiornika na ścieki zbudować także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i zainstalowany pod ziemią w trakcie budowy szamba, okaże się tańszą inwestycją. Dół wykona nasza koparka, bez konieczności niszczenia trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę pozwolą na odprowadzanie deszczówki z rynien budynku i gromadzenie jej w szczelnym pojemniku. Podczas suchego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do podlewania warzyw, które potrzebują wtedy wody do wzrostu. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które można wykorzystać również do czyszczenia samochodu czy chodnika. Zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością poradzimy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę.