Szamba betonowe Moryń

Posiadanie domu wiąże się z obowiązkiem podłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykonania swojego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z gęstego betonu uniemożliwia przesiąkanie zawartości do gruntu, oraz wody do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie opróżniać przez profesjonalną firmę wywozową. Należy wiedzieć, że wypompowywanie nieczystości na podwórko jest zagrożone grzywną. Najlepszym wyjściem jest zlecenie budowy zbiornika o prawidłowej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb maksymalne doradztwo w kwestii dopasowania najlepszego zbiornika. Trudnimy się także wyrobem komór, transportem na działkę, wykopami i montażem. Znajdziesz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Moryń

Szambo z koparką Moryń

Wiemy, że budowa domu to ogromna presja. Ciężko jest spośród mnóstwa innowacyjnych produktów wybrać najlepszy. Problematyczna bywa również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu własnych środków transportu dostarczamy szambo na posesję, koparką robimy dół i umieszczamy tam komorę. Instalacja wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych prac i możesz prędzej przejść do ich robienia. Cennik naszych prac rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej inwestorzy wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy wybór w przypadku kilkuosobowego domu. Przy kupnie zbiornika należy wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczbę domowników, lecz także ewentualne powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie zbiornika na ścieki zakupić również zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod gruntem w trakcie kopania szamba, okaże się tańszą inwestycją. Dół wykona nasza koparka, bez konieczności rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą ekipę umożliwią zbieranie wód opadowych z rynien budynku i gromadzenie jej w wodoszczelnym pojemniku. Podczas upalnego lata tę wodę wykorzystuje się do podlewania warzyw, które potrzebują wówczas wody do wegetacji. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które można użyć także do czyszczenia samochodu czy kostki. Zachęcamy do rozmowy – chętnie poradzimy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i wodę.