Szamba betonowe Nowogard

Postawienie domu łączy się z koniecznością podłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykopania własnego szamba. Obecnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność kilkudziesięciu lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu utrudnia przesiąkanie ścieków do gleby, a wód gruntowych do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy systematycznie wypompowywać przez specjalistyczną firmę wywozową. Trzeba wiedzieć, że wylewanie ścieków na podwórko jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym rozwiązaniem jest zamówienie wykopania zbiornika o właściwej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne doradztwo w kwestii dopasowania najkorzystniejszego zbiornika. Zajmujemy się także produkcją prefabrykatów, transportem na działkę, wykopaniem dołu i montażem. Znajdziesz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Nowogard

Szambo z koparką Nowogard

Wiemy, że budowa domu to ogromna presja. Trudno jest spośród mnóstwa innowacyjnych technologii zakupić najlepszy. Problematyczna bywa również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego proponujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy naszych środków transportu dostarczamy szambo na działkę, koparką wykonujemy dół i wbudowujemy tam komorę. Instalacja wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz prędzej przejść do ich robienia. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy wybór w przypadku 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy kupnie zbiornika warto wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczebność domowników, ale również planowane powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie zbiornika na ścieki zakupić również zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod gruntem podczas kopania szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Dół zrobi nasza koparka, bez potrzeby rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą ekipę pozwolą na zbieranie wód opadowych z orynnowania budynku i przechowywanie jej w wodoszczelnym pojemniku. W czasie upalnego lata tę deszczówkę używa się do pielęgnowania warzyw, które potrzebują wówczas wody do wegetacji. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać również do mycia auta czy chodnika. Zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością podpowiemy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę.