Szamba betonowe Pełczyce

Wybudowanie domu łączy się z koniecznością przyłączenia do kanalizacji, bądź wykonania własnego zbiornika bezodpływowego. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe zrobione z gęstego betonu uniemożliwia przesiąkanie ścieków do gruntu, oraz wody do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe należy systematycznie opróżniać przez specjalistyczną firmę wywozową. Należy pamiętać, że wylewanie nieczystości na podwórko jest karalne grzywną. Najlepszym rozwiązaniem będzie zamówienie wykopania szamba o prawidłowej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wywożenia, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne doradztwo w kwestii wyboru najlepszego zbiornika. Zajmujemy się także produkcją komór, dowiezieniem na miejsce, wykopaniem dołu i instalacją. Znajdziesz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Pełczyce

Szambo z koparką Pełczyce

Rozumiemy, że wybudowanie domu to ogromna sprawa. Ciężko jest wśród wielu nowoczesnych produktów zakupić najlepszy. Problematyczna jest również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego oferujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy naszych środków transportu dostarczamy zbiornik na działkę, koparką robimy wykop i umieszczamy tam szambo. Montaż wymaga do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz szybko przejść do ich robienia. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy produkt w sytuacji 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu zbiornika warto wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczebność mieszkańców, lecz także planowane powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy budowie zbiornika na ścieki zbudować również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod gruntem w trakcie kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Dół wykona nasza koparka, bez potrzeby rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę umożliwią zbieranie deszczówki z orynnowania domu i gromadzenie jej w szczelnym zbiorniku. W czasie upalnego lata tę wodę używa się do pielęgnowania kwiatów, które potrzebują wówczas wody do wegetacji. Deszczówka to zupełnie darmowe zasoby, które można użyć także do mycia auta czy chodnika. Zapraszamy do rozmowy – z przyjemnością podpowiemy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i wodę.