Szamba betonowe Polanów

Postawienie domu wiąże się z koniecznością przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykonania własnego szamba. Obecnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu uniemożliwia przedostawanie się zawartości do gleby, oraz wód gruntowych do wnętrza komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba systematycznie wypompowywać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Należy wiedzieć, że wylewanie nieczystości na posesję jest karalne grzywną. Najlepszym wyjściem będzie zlecenie budowy zbiornika o właściwej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb pełne wsparcie w zakresie wyboru najkorzystniejszego rozwiązania. Zajmujemy się również produkcją prefabrykatów, dowiezieniem na działkę, wykopami i montażem. Znajdziesz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Polanów

Szambo z koparką Polanów

Rozumiemy, że wybudowanie domu to ogromna sprawa. Trudno jest wśród wielu innowacyjnych technologii zakupić najlepszy. Kłopotliwe bywa również zatrudnienie profesjonalnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy własnych maszyn dostarczamy szambo na posesję, koparką wykonujemy wykop i umieszczamy tam komorę. Montaż trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz prędzej przejść do ich wykonania. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej klienci kupują zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy wybór w sytuacji kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu szamba należy wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczebność domowników, lecz także planowane powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy budowie szamba zakupić również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod ziemią w trakcie kopania szamba, okaże się tańszą inwestycją. Wykop wykona nasza koparka, bez potrzeby rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę pozwolą na odprowadzanie deszczówki z orynnowania domu i gromadzenie jej w wodoszczelnym zbiorniku. W czasie suchego lata tę wodę używa się do podlewania kwiatów, które wymagają wtedy wody do wzrostu. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które możesz użyć także do mycia samochodu czy kostki. Zachęcamy do kontaktu – chętnie podpowiemy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i wodę.