Szamba betonowe Police

Wybudowanie domu wiąże się z koniecznością podłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykopania swojego szamba. Obecnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu utrudnia przesiąkanie zawartości do gruntu, oraz wody do wnętrza zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba systematycznie wypompowywać przez profesjonalną firmę asenizacyjną. Należy pamiętać, że wypompowywanie ścieków na podwórko jest zagrożone grzywną. Najlepszym wyjściem jest zlecenie wykopania zbiornika o prawidłowej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne doradztwo w kwestii wyboru najkorzystniejszego zbiornika. Zajmujemy się również wyrobem komór, transportem na miejsce, wykopami i montażem. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Police

Szambo z koparką Police

Rozumiemy, że budowa domu to spora presja. Trudno jest wśród mnóstwa nowoczesnych produktów zakupić najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe bywa również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego proponujemy naszym klientom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy wsparciu własnych środków transportu dostarczamy zbiornik na posesję, koparką wykonujemy dół i umieszczamy tam komorę. Montaż wymaga do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz szybko przejść do ich wykonania. Cennik naszych prac rozpoczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej klienci kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy wybór w przypadku kilkuosobowego domu. Przy kupnie szamba należy wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczbę mieszkańców, lecz również ewentualne powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy budowie zbiornika na ścieki zbudować również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod gruntem w trakcie kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Wykop wykona nasza koparka, bez potrzeby rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą ekipę umożliwią zbieranie deszczówki z rynien domu i gromadzenie jej w wodoszczelnym zbiorniku. W czasie suchego lata tę wodę wykorzystuje się do podlewania roślin, które wymagają wówczas wody do wegetacji. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać również do mycia samochodu czy chodnika. Zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością poradzimy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę.