Szamba betonowe Pyrzyce

Instalacja wodociągów i kanalizacji to najważniejsze zadanie oczekujące na właściciela własnego budynku mieszkalnego. Można to zrealizować ekspresowo, solidnie i profesjonalnie, zlecając szambo z wykopem firmowym fachowcom. Zbiorniki na szambo z betonu to obecnie najdroższe, lecz również najtrwalsze wyjście. Nasze szamba betonowe robimy z wykorzystaniem najlepszej klasy surowców. Dzięki temu mogą być odporne na działanie wody, a tym samym także szczelne. Szambo wytrzymałe na uszkodzenia zapewni swobodę użytkowania bez obaw o przedostawanie się ścieków do gruntu, a w konsekwencji – do wód podziemnych. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo w trakcie kopania szamba, dlatego oferujemy kompleksowe usługi polegające na zrobieniu wykopu koparką i umieszczeniu tam szamba, a następnie połączenie go. Szambo z montażem to najlepsza z naszych usług. Skonsultuj się z przedstawicielem naszej firmy, żeby przekonać się, które szambo betonowe byłoby najlepsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Pyrzyce

Producent szamb betonowych Pyrzyce

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo z betonu to najkorzystniejsze rozwiązanie na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają bakteriom dodawanym systematycznie do sedesu filtrować elementy stałe i przefiltrowaną wodę przesączać wprost do gruntu. To rozwiązanie pozwala skierować większość wody do przyrody. Proponujemy również specjalne szamba jednokomorowe, które potrzebują regularnego opróżniania nieczystości, zależnie od tego, jakiej wielkości jest pojemnik, i jak prędko wypełnia się szambo. Ceny naszych produktów są niezwykle ciekawe – rozpoczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od wielkości zbiornika oraz obszaru instalacji. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej inwestorzy kupują optymalne pojemności dla wybranej liczby domowników. Żeby jak najrzadziej opróżniać szambo, warto kupić szambo dwukomorowe lub większy pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie oszczędne oraz ekologiczne. Zbiorniki betonowe wkopane w ziemię pozwalają gromadzić wodę opadową w trakcie ulewy i trzymać ją na okres suszy. Dbając o środowisko warto zbudować zbiornik betonowy, który będzie funkcjonował nawet setki lat! Umożliwia ciągły dostęp do deszczówki i czerpanie jej przy pomocy kranu lub węża. Nasze tanie zbiorniki to skuteczny patent na to, aby nawadniać swoje warzywa bezkosztową wodą albo myć samochód. Gwarantujemy wysoką jakość wyrobów i usług, polegając na długoletnim doświadczeniu oraz poznaniu realnych potrzeb naszych klientów. Powierz nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji swobodnie!