Szamba betonowe Resko

Instalacja wody i ścieków to istotne zadanie oczekujące na właściciela własnego domu. Można to wykonać ekspresowo, solidnie i profesjonalnie, powierzając szambo z wykopem naszym specjalistom. Zbiorniki na szambo z betonu to obecnie najdroższe, ale również najrozsądniejsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe robimy z uwzględnieniem najlepszej jakości produktów. Dzięki temu mogą być odporne na działanie wody, a tym samym także szczelne. Szambo odporne na przeciekanie zagwarantuje komfort korzystania bez strachu o wylewanie się ścieków do ziemi, a tym samym – do wód podziemnych. Rozumiemy, jak ważne jest dla inwestora bezpieczeństwo podczas instalowania szamba, toteż oferujemy kompleksowe prace bazujące na zrobieniu wykopu koparką i ustawieniu tam zbiornika, a następnie połączenie go. Szambo z montażem to najlepsza z naszych usług. Skontaktuj się z reprezentantem naszej marki, aby przekonać się, jakie szambo betonowe będzie najefektywniejsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Resko

Producent szamb betonowych Resko

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo betonowe to najlepsze wyjście na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają bakteriom wsypywanym regularnie do sedesu filtrować części stałe i przefiltrowaną wodę kierować bezpośrednio do ziemi. To rozwiązanie pozwala skierować większość wody do środowiska. Proponujemy również specjalne szamba jednokomorowe, które wymagają regularnego opróżniania nieczystości, w zależności od tego, jakiej wielkości jest zbiornik, oraz jak prędko wypełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są bardzo ciekawe – zaczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od rozmiaru szamba oraz obszaru instalacji. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj klienci wybierają uśrednione rozmiary dla wybranej liczby domowników. Aby rzadziej wylewać zbiornik, warto kupić szambo dwukomorowe lub większy zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie oszczędne oraz dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe zainstalowane w grunt pomagają gromadzić deszczówkę w trakcie deszczu i trzymać ją na czas suszy. Dbając o przyrodę warto zbudować zbiornik betonowy, który będzie służył aż setki lat! Pozwala na stały dostęp do wody opadowej i czerpanie jej przy użyciu kranu albo węża. Nasze tanie zbiorniki to skuteczny sposób na to, aby nawadniać własne rośliny bezkosztową wodą albo czyścić auto. Zapewniamy profesjonalną jakość wyrobów i usług, opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz znajomości prawdziwych potrzeb naszych klientów. Powierz nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji bez problemów!