Szamba betonowe Sianów

Instalacja wodociągów i ścieków to istotne wyzwanie oczekujące na posiadacza własnego budynku mieszkalnego. Można to wykonać szybko, porządnie i sprawnie, zlecając szambo z wykopem naszym specjalistom. Zbiorniki na szambo betonowe to obecnie najdroższe, ale również najrozsądniejsze wyjście. Nasze szamba betonowe robimy z uwzględnieniem najlepszej jakości surowców. Dzięki temu mogą być wodoodporne, a tym samym również szczelne. Szambo odporne na uszkodzenia zapewni wygodę korzystania bez strachu o przedostawanie się ścieków do gruntu, a tym samym – do wód gruntowych. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie bezpieczeństwo podczas instalowania szamba, dlatego oferujemy pełne prace polegające na wykonaniu dołu koparką i umieszczeniu tam zbiornika, a później połączenie go. Szambo z montażem to jedna z naszych ofert. Skontaktuj się z przedstawicielem naszej firmy, żeby przekonać się, które szambo betonowe byłoby najlepsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Sianów

Producent szamb betonowych Sianów

Upewnij się, że zbiorniki na szambo betonowe to najkorzystniejsze rozwiązanie na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają drobnoustrojom dodawanym systematycznie do rur oczyszczać części stałe i oczyszczoną wodę kierować wprost do gruntu. To rozwiązanie pomaga skierować większość wody do obiegu. Proponujemy także specjalne szamba jednokomorowe, które potrzebują regularnego opróżniania ścieków, zależnie od tego, jakiej pojemności jest zbiornik, i jak szybko zapełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są bardzo niskie – zaczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik zależy od wielkości zbiornika oraz obszaru montażu. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej klienci kupują optymalne pojemności dla konkretnej liczby osób w domu. Aby rzadziej wylewać szambo, warto kupić szambo dwukomorowe lub duży pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie oszczędne oraz dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe wkopane w grunt pozwalają gromadzić wodę opadową podczas deszczu i trzymać ją na czas upałów. Troszcząc się o środowisko najlepiej zamontować pojemnik z betonu, który będzie działał aż setki lat! Umożliwia stały dostęp do deszczówki i czerpanie jej przy pomocy kranu lub szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to prosty sposób na to, aby podlewać własne rośliny darmową wodą lub myć samochód. Zapewniamy najwyższą jakość wyrobów oraz usług, opierając się na długoletnim doświadczeniu oraz znajomości faktycznych potrzeb naszych nabywców. Powierz nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji bez problemów!