Szamba betonowe Sławno

Wybudowanie domu wiąże się z koniecznością podłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykonania własnego szamba. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu utrudnia przedostawanie się ścieków do gleby, oraz wód gruntowych do wnętrza komory. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie opróżniać przez profesjonalną firmę asenizacyjną. Trzeba pamiętać, że wylewanie nieczystości na podwórko jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem będzie zlecenie budowy szamba o prawidłowej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wywożenia, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne wsparcie w zakresie dopasowania najlepszego rozwiązania. Trudnimy się również wyrobem prefabrykatów, transportem na działkę, wykopaniem dołu i instalacją. Znajdziesz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Sławno

Szambo z koparką Sławno

Rozumiemy, że wybudowanie domu to ogromna presja. Trudno jest wśród mnóstwa nowoczesnych produktów wybrać najlepszy. Problematyczna jest również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy własnych środków transportu dostarczamy szambo na posesję, koparką robimy wykop i umieszczamy tam szambo. Instalacja wymaga do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz szybko przejść do ich robienia. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej inwestorzy wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy wybór w przypadku kilkuosobowego domu. Przy kupnie zbiornika należy wziąć pod rozwagę nie tylko teraźniejszą liczbę domowników, ale również planowane powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie szamba zakupić także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod gruntem w trakcie budowy szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Dół wykona nasza koparka, bez potrzeby rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę umożliwią odprowadzanie deszczówki z orynnowania domu i przechowywanie jej w szczelnym pojemniku. W czasie suchego lata tę deszczówkę używa się do pielęgnowania kwiatów, które wymagają wówczas wody do wegetacji. Deszczówka to zupełnie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać również do mycia samochodu czy kostki. Zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością poradzimy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i wodę.