Szamba betonowe Stepnica

Wybudowanie domu wiąże się z koniecznością podłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykopania swojego szamba. Obecnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu utrudnia przesiąkanie ścieków do gruntu, a wód gruntowych do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie opróżniać przez specjalistyczną firmę wywozową. Trzeba pamiętać, że wylewanie ścieków na posesję jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem jest zamówienie budowy szamba o właściwej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb maksymalne doradztwo w zakresie wyboru najlepszego rozwiązania. Zajmujemy się również produkcją prefabrykatów, dowiezieniem na miejsce, wykopaniem dołu i montażem. Znajdziesz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Stepnica

Szambo z koparką Stepnica

Wiemy, że wybudowanie domu to ogromna sprawa. Trudno jest spośród mnóstwa innowacyjnych produktów zakupić najlepszy. Problematyczna bywa również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy wsparciu własnych maszyn przywozimy zbiornik na posesję, koparką wykonujemy dół i umieszczamy tam szambo. Montaż wymaga do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz prędzej przejść do ich robienia. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej klienci kupują zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy produkt w przypadku kilkuosobowego domu. Przy kupnie zbiornika należy wziąć pod rozwagę nie tylko teraźniejszą liczebność mieszkańców, lecz także ewentualne powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie zbiornika na ścieki zbudować także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod ziemią w trakcie kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Wykop zrobi nasza koparka, bez konieczności rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą ekipę umożliwią zbieranie deszczówki z orynnowania budynku i przechowywanie jej w szczelnym pojemniku. W czasie upalnego lata tę wodę wykorzystuje się do pielęgnowania warzyw, które potrzebują wówczas wody do wegetacji. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które możesz użyć również do mycia auta czy kostki. Zapraszamy do rozmowy – z przyjemnością poradzimy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę.