Szamba betonowe Świdwin

Przyłączenie wodociągów oraz kanalizacji to istotne zadanie czekające na posiadacza nowego budynku mieszkalnego. Możesz to zrealizować szybko, solidnie i profesjonalnie, zlecając szambo z wykopem firmowym fachowcom. Zbiorniki na szambo z betonu to obecnie najdroższe, ale też najtrwalsze wyjście. Nasze szamba betonowe produkujemy z użyciem światowej klasy surowców. Dzięki temu są odporne na działanie wody, a przez to również szczelne. Szambo wytrzymałe na przeciekanie zapewni wygodę korzystania bez obaw o przedostawanie się nieczystości do gruntu, a w konsekwencji – do wód podziemnych. Rozumiemy, jak istotne jest dla inwestora bezpieczeństwo w trakcie kopania zbiornika, toteż zapewniamy pełne prace polegające na wykonaniu dołu koparką i ustawieniu tam zbiornika, a następnie połączenie go. Szambo z montażem to jedna z naszych ofert. Skonsultuj się z przedstawicielem naszej firmy, aby przekonać się, jakie szambo betonowe byłoby najlepsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Świdwin

Producent szamb betonowych Świdwin

Upewnij się, że zbiorniki na szambo betonowe to najlepsze rozwiązanie na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają drobnoustrojom wsypywanym regularnie do kanalizacji filtrować części stałe i oczyszczoną wodę przesączać wprost do gruntu. To wyjście pozwala przywrócić część wody do przyrody. Proponujemy również specjalne szamba jednokomorowe, które wymagają regularnego wylewania ścieków, w zależności od tego, jakiej kubatury jest zbiornik, oraz jak szybko zapełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są bardzo atrakcyjne – rozpoczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od pojemności zbiornika oraz obszaru instalacji. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj klienci kupują optymalne pojemności dla konkretnej liczby osób w domu. Aby rzadziej wylewać szambo, warto kupić szambo dwukomorowe lub większy pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to wyjście oszczędne i dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe wkopane w grunt pozwalają zbierać deszczówkę w trakcie deszczu i akumulować ją na czas upałów. Dbając o środowisko najlepiej zamontować zbiornik z betonu, który będzie funkcjonował aż setki lat! Pozwala na stały dostęp do wody opadowej i czerpanie jej przy użyciu kranu lub szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to skuteczny patent na to, aby podlewać swoje rośliny bezkosztową wodą lub czyścić auto. Zapewniamy najwyższą jakość wyrobów oraz usług, opierając się na długoletnim doświadczeniu oraz poznaniu realnych potrzeb naszych nabywców. Powierz nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji swobodnie!