Szamba betonowe Trzcińsko-Zdrój

Postawienie domu wiąże się z obowiązkiem podłączenia do kanalizacji, bądź wykonania swojego szamba. Obecnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność kilkudziesięciu lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu uniemożliwia przesiąkanie ścieków do gleby, oraz wód gruntowych do wnętrza zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba systematycznie wypompowywać przez profesjonalną firmę asenizacyjną. Należy pamiętać, że wylewanie ścieków na podwórko jest zagrożone grzywną. Najlepszym wyjściem jest zamówienie budowy szamba o właściwej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne doradztwo w zakresie dopasowania najkorzystniejszego zbiornika. Zajmujemy się także produkcją komór, dowiezieniem na działkę, wykopami i instalacją. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Trzcińsko-Zdrój

Szambo z koparką Trzcińsko-Zdrój

Rozumiemy, że wybudowanie domu to spora sprawa. Ciężko jest wśród wielu nowoczesnych technologii wybrać najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe bywa również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do różnych czynności. Dlatego proponujemy naszym klientom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy naszych środków transportu przywozimy szambo na miejsce, koparką robimy dół i umieszczamy tam szambo. Instalacja trwa do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz szybko przejść do ich wykonania. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy produkt w sytuacji 4-5-osobowego domu. Przy zamawianiu zbiornika należy wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczebność mieszkańców, lecz także planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie szamba zakupić także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod gruntem w trakcie kopania szamba, okaże się tańszą inwestycją. Wykop wykona nasza koparka, bez konieczności niszczenia podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę umożliwią zbieranie deszczówki z rynien budynku i gromadzenie jej w wodoszczelnym pojemniku. Podczas upalnego lata tę wodę wykorzystuje się do pielęgnowania roślin, które wymagają wtedy wody do wegetacji. Deszczówka to zupełnie darmowe zasoby, które można użyć również do mycia auta czy kostki. Zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością podpowiemy jak kupić właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i wodę.