Szamba betonowe Trzebiatów

Postawienie domu wiąże się z obowiązkiem podłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykopania własnego szamba. Współcześnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci kupują je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu utrudnia przedostawanie się ścieków do gleby, oraz wód gruntowych do wnętrza zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie wypompowywać przez specjalistyczną firmę wywozową. Należy pamiętać, że wypompowywanie ścieków na podwórko jest zagrożone grzywną. Najlepszym wyjściem będzie zlecenie budowy szamba o prawidłowej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb maksymalne wsparcie w zakresie wyboru najkorzystniejszego zbiornika. Trudnimy się również produkcją prefabrykatów, dowiezieniem na działkę, wykopami i instalacją. Znajdziesz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Trzebiatów

Szambo z koparką Trzebiatów

Rozumiemy, że budowa domu to spora sprawa. Ciężko jest spośród mnóstwa nowoczesnych technologii zakupić najlepszy. Kłopotliwe jest również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu własnych maszyn przywozimy szambo na działkę, koparką robimy wykop i wbudowujemy tam komorę. Montaż trwa do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych prac i możesz prędzej przejść do ich wykonania. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy produkt w sytuacji 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu zbiornika warto wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczbę domowników, lecz także planowane powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie zbiornika na ścieki zbudować także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod ziemią podczas budowy szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Wykop zrobi nasza koparka, bez konieczności rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę umożliwią odprowadzanie deszczówki z rynien budynku i przechowywanie jej w szczelnym pojemniku. W czasie suchego lata tę wodę wykorzystuje się do podlewania roślin, które potrzebują wtedy wody do wzrostu. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które można użyć także do czyszczenia samochodu czy chodnika. Zapraszamy do rozmowy – chętnie podpowiemy jak kupić odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.