Szamba betonowe Tychowo

Podłączenie wodociągów i ścieków to najważniejsze wyzwanie czekające na właściciela własnego budynku mieszkalnego. Możesz to zrealizować szybko, porządnie i sprawnie, powierzając szambo z wykopem naszym specjalistom. Zbiorniki na szambo z betonu to współcześnie najdroższe, lecz też najrozsądniejsze wyjście. Nasze szamba betonowe robimy z uwzględnieniem najlepszej jakości surowców. Dzięki temu mogą być wodoodporne, a tym samym także szczelne. Szambo odporne na pękanie zapewni wygodę użytkowania bez strachu o wylewanie się ścieków do gruntu, a tym samym – do wód gruntowych. Rozumiemy, jak ważne jest dla inwestora bezpieczeństwo podczas kopania szamba, toteż zapewniamy pełne prace polegające na zrobieniu dołu koparką i ustawieniu tam szamba, a następnie zainstalowanie go. Szambo z montażem to jedna z naszych usług. Skontaktuj się z pracownikiem naszej firmy, aby upewnić się, które szambo betonowe byłoby najefektywniejsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Tychowo

Producent szamb betonowych Tychowo

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo betonowe to najkorzystniejsze rozwiązanie na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają bakteriom dodawanym regularnie do sedesu filtrować fragmenty stałe i oczyszczoną wodę kierować wprost do ziemi. To rozwiązanie pomaga skierować część wody do środowiska. Proponujemy także specjalne szamba jednokomorowe, które wymagają systematycznego opróżniania ścieków, zależnie od tego, jakiej kubatury jest zbiornik, oraz jak prędko zapełnia się szambo. Ceny naszych produktów są bardzo niskie – zaczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od wielkości zbiornika oraz obszaru dostawy. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj inwestorzy wybierają uśrednione pojemności dla wybranej liczby domowników. Aby rzadziej wylewać zbiornik, warto wybrać szambo dwukomorowe lub duży pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to wyjście oszczędne oraz dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe wkopane w ziemię pomagają zbierać wodę opadową podczas deszczu i trzymać ją na czas upałów. Dbając o środowisko najlepiej zamontować pojemnik betonowy, który będzie działał nawet setki lat! Umożliwia ciągły dostęp do deszczówki i czerpanie jej przy pomocy kurka albo szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to skuteczny patent na to, żeby nawadniać własne warzywa bezkosztową deszczówką albo czyścić samochód. Zapewniamy profesjonalną jakość produktów i prac, polegając na wieloletnim doświadczeniu oraz poznaniu faktycznych potrzeb naszych nabywców. Powierz nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji swobodnie!