Szamba betonowe Wałcz

Podłączenie wodociągów oraz kanalizacji to istotne zadanie czekające na posiadacza nowego budynku mieszkalnego. Można to wykonać szybko, porządnie i sprawnie, powierzając szambo z wykopem firmowym ekspertom. Zbiorniki na szambo betonowe to współcześnie najkosztowniejsze, lecz też najrozsądniejsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe robimy z uwzględnieniem najlepszej jakości materiałów. Dzięki temu mogą być wodoodporne, a przez to również szczelne. Szambo wytrzymałe na pękanie zapewni swobodę użytkowania bez obaw o przedostawanie się nieczystości do gruntu, a tym samym – do wód podziemnych. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo podczas kopania zbiornika, dlatego zapewniamy kompleksowe prace polegające na wykonaniu dołu koparką i ustawieniu tam szamba, a później połączenie go. Szambo z montażem to najlepsza z naszych ofert. Skonsultuj się z przedstawicielem naszej marki, żeby przekonać się, które szambo betonowe będzie najlepsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Wałcz

Producent szamb betonowych Wałcz

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo z betonu to najlepsze wyjście na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają drobnoustrojom dodawanym systematycznie do kanalizacji oczyszczać fragmenty stałe i oczyszczoną wodę kierować wprost do ziemi. To wyjście pomaga skierować większość wody do przyrody. Proponujemy również wygodne szamba jednokomorowe, które wymagają systematycznego opróżniania ścieków, zależnie od tego, jakiej kubatury jest pojemnik, oraz jak szybko zapełnia się szambo. Ceny naszych produktów są bardzo atrakcyjne – rozpoczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od rozmiaru zbiornika oraz obszaru montażu. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj klienci wybierają uśrednione pojemności dla konkretnej liczby osób w domu. Żeby rzadziej wylewać zbiornik, warto kupić szambo dwukomorowe lub większy zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to wyjście ekonomiczne i dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe zainstalowane w grunt pozwalają gromadzić deszczówkę w trakcie deszczu i akumulować ją na okres suszy. Dbając o przyrodę warto zamontować zbiornik z betonu, który będzie działał nawet kilkaset lat! Pozwala na ciągły dostęp do deszczówki i czerpanie jej przy pomocy kurka lub węża. Nasze tanie zbiorniki to skuteczny patent na to, żeby podlewać swoje rośliny darmową deszczówką albo myć samochód. Zapewniamy wysoką jakość produktów oraz prac, polegając na długoletnim doświadczeniu oraz znajomości realnych potrzeb naszych nabywców. Zleć nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji swobodnie!