Szamba betonowe Węgorzyno

Wybudowanie domu łączy się z obowiązkiem przyłączenia do kanalizacji, lub wykopania własnego zbiornika bezodpływowego. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu utrudnia przedostawanie się zawartości do gleby, a wody do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie wypompowywać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Należy pamiętać, że wypompowywanie ścieków na posesję jest karalne grzywną. Najlepszym rozwiązaniem będzie zlecenie wykopania szamba o prawidłowej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb maksymalne doradztwo w zakresie dopasowania najlepszego zbiornika. Zajmujemy się także produkcją komór, dowiezieniem na miejsce, wykopaniem dołu i instalacją. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Węgorzyno

Szambo z koparką Węgorzyno

Wiemy, że wybudowanie domu to ogromna presja. Trudno jest spośród wielu nowoczesnych technologii zakupić najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe bywa również zatrudnienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego oferujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy naszych środków transportu dostarczamy szambo na działkę, koparką robimy wykop i wbudowujemy tam szambo. Instalacja wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz prędzej przystąpić do ich wykonania. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy produkt w przypadku kilkuosobowego domu. Przy kupnie zbiornika warto wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczebność mieszkańców, lecz również planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie zbiornika na ścieki zbudować także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i zainstalowany pod gruntem podczas budowy szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Wykop wykona nasza koparka, bez potrzeby rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę pozwolą na zbieranie deszczówki z rynien budynku i przechowywanie jej w wodoszczelnym pojemniku. Podczas suchego lata tę wodę wykorzystuje się do pielęgnowania warzyw, które wymagają wtedy wody do wzrostu. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które można wykorzystać również do czyszczenia samochodu czy kostki. Zapraszamy do rozmowy – z przyjemnością podpowiemy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.