Szamba betonowe Wolin

Instalacja wody oraz ścieków to istotne zadanie oczekujące na właściciela nowego budynku mieszkalnego. Można to wykonać szybko, porządnie i profesjonalnie, zlecając szambo z wykopem firmowym fachowcom. Zbiorniki na szambo z betonu to współcześnie najkosztowniejsze, lecz również najrozsądniejsze wyjście. Nasze szamba betonowe produkujemy z wykorzystaniem światowej klasy surowców. Dzięki temu są odporne na działanie wody, a tym samym również szczelne. Szambo wytrzymałe na pękanie zagwarantuje swobodę korzystania bez strachu o wylewanie się ścieków do ziemi, a w konsekwencji – do wód gruntowych. Rozumiemy, jak ważne jest dla inwestora bezpieczeństwo w trakcie kopania zbiornika, dlatego zapewniamy kompleksowe usługi polegające na wykonaniu dołu koparką i ustawieniu tam zbiornika, a później zainstalowanie go. Szambo z montażem to najlepsza z naszych usług. Skonsultuj się z pracownikiem naszej marki, żeby dowiedzieć się, jakie szambo betonowe będzie najlepsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Wolin

Producent szamb betonowych Wolin

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo z betonu to najkorzystniejsze rozwiązanie na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają drobnoustrojom wsypywanym systematycznie do sedesu oczyszczać fragmenty stałe i oczyszczoną wodę kierować wprost do gruntu. To wyjście pomaga przywrócić część wody do obiegu. Polecamy również specjalne szamba jednokomorowe, które potrzebują systematycznego wylewania ścieków, w zależności od tego, jakiej wielkości jest pojemnik, oraz jak prędko zapełnia się szambo. Ceny naszych produktów są bardzo ciekawe – rozpoczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od pojemności szamba i regionu instalacji. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej inwestorzy kupują uśrednione rozmiary dla wybranej liczby domowników. Żeby jak najrzadziej wylewać zbiornik, warto kupić szambo dwukomorowe lub większy zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to wyjście oszczędne oraz dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe wkopane w grunt pomagają gromadzić deszczówkę podczas ulewy i trzymać ją na czas nieurodzaju. Troszcząc się o przyrodę najlepiej zamontować zbiornik z betonu, który będzie funkcjonował nawet setki lat! Umożliwia ciągły dostęp do deszczówki i czerpanie jej przy użyciu kranu lub węża. Nasze tanie zbiorniki to prosty sposób na to, żeby podlewać własne kwiaty darmową wodą lub myć auto. Gwarantujemy profesjonalną jakość produktów oraz prac, opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz poznaniu realnych potrzeb naszych nabywców. Zleć nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji swobodnie!